Kod: 0O51D

AÇIKLAMALAR:

Omega 51,  bütün yüksek hızlı elektrik motorları ve rulmanlarında, silindir, iğne ve pratik olarak tüm diğer rulman tiplerinde ideal kullanıma uygun çok yönlü uygulamalara sahip bir grestir.

KAPSAMLI ARAŞTIRMALAR:

Omega 51, merkezkaça karşı kararlılığı sağlamak üzere son zamanlarda geliştirilmiş yalıtkan  Anistenik Sistemi üzerine formüle edilmiş, bir dizi kompleks dielektrik yağlama araştırmalarının sonucunda elde edilmiş bir üründür. Sinerjik akışkanlar içinde askıda bırakılmış mikronize siantiropisin belli miktarları, bütün yüzeyde,  altyüzeyi yağlama korumasına garanti edici seviyede bir boyut kazandırmıştır.

YÜKSEK SAFLIK:

Omega 51, birincil derecede saflıkta bir üründür, bu nedenle sıradan greslerle temas veya karıştırılmasından kaçınılmalıdır. Sistemler ve parçalar, Omega 51’i kullanımdan evvel iyice temizlenmelidir. 

GELİŞTİRİLMİŞ YAPIŞKANLIK ÖZELLİĞİ:

Omega 51, hiçbir sıradan yağın sağlayamayacağı derecede bir yüzey kararlılığına sahiptir. Omega 51 kararlılığını yıkanma pozisyonlarında dahi koruyacaktır, bu yüzden daha soğuk ve koruyucu koşullar altında bile uzun üretim işlemlerini garanti altına alacaktır.

AŞINMA VE DAHA UZUN EKİPMAN ÖMRÜ:

Omega 51, ekipmanın hareket halindeki parçalarının korunmasını sağlayarak, ekipmanın ömrünün fazlasıyla uzamasına ve fonksiyonunu sürdürmesine olanak sağlar.                                                                              

DÜŞÜK SÜRTÜNME KATSAYISI:

Omega 51, daha düşük sürtünme katsayısına bağlı olarak rulman hızı kapasitelerinde yepyeni bir devrin habercisidir. Omega 51, özel olarak geliştirilmiş gellantlar içerir. Bunlar, eski, sınırlı hızdaki rulmanların, modern ekipman dizaynı ve tertibinin sağlanmasında olabildiğince daha yüksek verimde ve üretken hızları taşıyabilmelerine olanak sağlar.

UYGULAMALAR:

Omega 51 farklı ve türlü operasyonlarda kullanılabilir: Bilya yatakları, Silindir Yatakları, İğne Yatakları, Yüksek (ve alçak) Hız Rulmanlar, Taşıyıcılar, Kreynler, Kırıcılar, Kağıt Fabrika Makinaları ve Ekipmanları, Pompalar, Vinçler, Çekiç İmalathaneleri ve daha birçok operasyonlar. Bu ürün, ekstrem koşullarda dahi daha uzun periyotlar için maksimum ekipman korumasını garanti eder.

Omega 51 gres inşaat projelerinde, çelik üretim tesislerinde ve el yapımı rulmanlarda, gres bağlantı elemanlarında, tekerlek rulmanlarında ve daha birçok rulman tiplerinde  tek, çok amaçlı grestir.

# Kodu Paket Boyutu  Fiyat
1

0O51D

5 kg Teklif Al
2

0O51A

15 kg Teklif Al
3

0O51M

30 kg Teklif Al

TEST

ASTM TEST METODU

TEST SONUCU

Mineral Baz Yağı:-

 

 

Viskozite @210°F, SUS

D-88

80

Parlama Noktası,COC, °C(°F)

D-92

221(430)

Akma Noktası, °C(°F)

D-97

-15(5)

Damlama Noktası, °C(°F)

D-566

176(350)

İşlenmiş Penetrasyon 77°C, 150 gm konik

D-217

265-295

Timken OK Load, lbs. min.

D-2509

45

Pas Önleme

D-1743

#1 derecesi

Oksidasyon Stabilitesi, lbs. 100 saatteki kaybı

D-942

5.0

Suyla Yıkanma, % kayıp 2 saat sonra 175°F

D-1264

7.0

Ürün Kararlılığı

-

#1 derecesi

NLGI Sınıfı

-

#2

Çalışma Sıcaklığı Aralığı  °C

                                        (°F)

-

-7 ; 148

20 ; 300

Renk

-

Moli Grisi