Modern dünyamızda, elektrik altyapısının gücü ve güvenilirliği, tarihin herhangi bir noktasından çok daha kritiktir. Dünyamız enerji ile çalışıyor; Synco Chemical Corporation bu nedenle müşterilerimize ışıkları açık tutacak ürünler sunmaya kendini adamıştır. 40 yılı aşkın süredir, enerji üreticilerinin işletme maliyetlerini düşürürken ekipman güvenilirliğini ve ömrünü artırmasına yardımcı oluyoruz. Çalışabilmeniz için Super Lube®'un çalıştığından emin oluyoruz.

Elektrik gücü danışmanlığı, tasarımı, testi ve devreye almada lider bir mühendislik firması, işlevleri için güçlü bir yağlayıcıya ihtiyaç duyuyordu. Yardım için Super Lube®'a döndüler. Syncolon® (PTFE) ile Silikon Yağlama Gresimizin elektrik bağlantıları için mükemmel seçim olacağını belirlediler.

Mükemmel su direncine sahip Super Lube® sentetik yağlayıcılar, dış mekan teknolojisinin en tehlikeli hava koşullarında bile hayatta kalmasına yardımcı olur. Antenler ve bağlantılar düzgün ve başarılı bir şekilde çalışabilir ve mühendislik firması Super Lube®'u çeşitli elektrik uygulamalarında ve bağlantılarında kullanır. Sonuç, şirketin güvenebileceği tamamen işlevsel bir bağlantıdır. Üretkenliği artıran, arıza süresini azaltan ve makinelerin ömrünü uzatan, maliyet etkin ve sorunsuz bakım.