Sarus Endüstriyel, dünyanın önde gelen global markalarıyla kazançlı yağlama çözümleri sunar. Super Lube Synco Chemical Gresler ve Yağlar, Omega-The Ultimate Lubricant, Zetalube 202 Gresler, Kluber Yağlar ve Gresler, Molycote Gresler ve Yağlar, Texol Yağlar ve Gresler gibi üstün performanslı yağlar ve greslerle makinelerin bakım, tamir ve yenileme ihtiyaçlarına uzun süreli çözüm alanları oluşturur. Matbaalar, makine üreticileri, temaparklar, demir-çelik fabrikaları gibi onlarca sektöre tedarik sağlar. Ekstrem yüksek sıcaklıklar, ekstrem düşük sıcaklıklar, çok yüksek hızlar, yüksek basınç , su, toz ve kimyasal etkilere karşı çözümler sunar. Enerji sarfiyatı ve yedek parça alımı gibi konularda işletmelere belirgin kazançlar sağlarken üretimde süreklilik temelinde verimliliği artıran çalışmalar yapar.

Sarus Endüstriyel, 1887'den beri geliştirdiği profesyonel temizlik sistemleri FBK Denmark ürünleri dağıtımı ile gıda üretimi yapan tesislere, hastanelere, ilaç kimya endüstrileri başta olmak üzere tüm üretim tesislerine profesyonel temizlik çözümleri sunar.

Sarus Endüstriyel, Henkel Loctite markasıyla yüksek performanslı yapıştırıcı, sızdırmazlık ve kaplama çözümleri sunar.

Sarus Endüstriyel, yapı kimyasalları alanında dünyanın en güçlü markası olan Corium Industrial Chemicals ile yapıştırıcılardan otomotiv bakımına, elektrik elektronik bakımından endüstriyel makine bakımına kadar geniş yelpazede bakım onarım ve ürün tedariği sağlar.

Sarus Endüstriyel, Promak mekanik salmastra marka yerli üretim ve yüksek kaliteli mekanik salmastra, döner başlık ve yumuşak salmastra ürünleriyle işletmelerin bakım onarım maliyetlerini azaltarak verimliliği yükseltir. Ayrıca Viton O-ring, Kalrez O-ring gibi yüksek sıcaklık ve yüksek basınca dayanıklı o-ringlerin yanı sıra hidrolik sızdırmazlık elemanları, pnömatik sızdırmazlık elemanları, yağ keçesi, kaplin,  temin eder. Dalgıç pompa mekanik salmastra, Grundfos pompa mekanik salmastra, Flygt mekanik salmastra temini sağlar.

Sarus Endüstriyel, Eagle Burgmann mekanik salmastra ile yüksek sıcaklık, yüksek basınç, kimyasal ortamlar gibi zorlu koşullara uygun mekanik salmastra temini sağlar.

Sarus Endüstriyel, Ats Electrolube marka otomatik yağlama sistemleri kurulumu yapar.

Sarus Endüstriyel, geniş yelpazede endüstrinin ihtiyacını karşılayan Magna kaynak makineleri tedariği sağlar. Yüksek performanslı Magna Arc Welding Kaynak Makineleri ile üretim süreçlerini daha hızlı ve daha verimli hale getirir.